Polityka prywatności

Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane, ani wykorzystywane w żadnym innym celu. Jeśli klient zgodzi się na otrzymywanie newslettera, jego dane (adres poczty elektronicznej) będą wykorzystywane, również w celu wysyłania newslettera.

 

Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te gromadzone są z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby nieupoważnione, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 19997 r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.


Klient upoważnia VIXA wear do przekazania swoich danych (imię i nazwisko, adres dostawy, numer telefony, adres email) na rzecz osób trzecich w celu dostarczenia produktu do klienta (firmy kurierskie lub dostawcy).

 

Struktura sklepu została zaprojektowana w taki sposób, aby można ją było odwiedzać bez konieczności identyfikacji lub ujawniania danych osobowych. Podczas odwiedzania sklepu nie są tez gromadzone żadne dane służące do identyfikacji samego odwiedzającego lub jego komputera.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl